U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • N-VA (sinds 18 juni 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Limburg (sinds 18 juni 2019)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid, Gezin en Armoedebestrijding (vast lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Wonen en Onroerend Erfgoed (tweede ondervoorzitter sinds 9 oktober 2019)

Meer informatie

Geboren te Genk op 29 februari 1980
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • OCMW-raadslid Bree (sinds 7 januari 2019)
  • voorzitter Bijzonder Comité voor de Sociale Dienst Bree (sinds 7 januari 2019)
  • gemeenteraadslid Bree (sinds 1 januari 2013)
  • schepen van Wonen en Welzijn Bree (sinds 7 januari 2019)
  • provincieraadslid Limburg (21 januari 2009 - 17 juni 2019)
Diploma's
  • graduaat orthopedagogie, VSPW Hasselt (2006)

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL
GSM: +32 497 74 50 93