U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CD&V (sinds 26 mei 2019)
  • CD&V (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • CD&V (13 juli 2009 - 24 mei 2014)
  • CD&V (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Limburg (sinds 26 mei 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Limburg (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking, Toerisme en Onroerend Erfgoed (vast lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (vast lid 19 november 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie Grensoverschrijdend Gedrag (plaatsvervangend lid 25 oktober 2017 - 27 juli 2018)
  • Commissie inzake het grensoverschrijdend gedrag in de sport (plaatsvervangend lid 21 juni 2017 - 27 oktober 2017)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (eerste ondervoorzitter 24 september 2014 - 18 november 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Limburg (13 juli 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid, Gezin en Armoedebeleid (vast lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Bestuurszaken, Binnenlands Bestuur, Decreetsevaluatie, Inburgering en Toerisme (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie ad hoc Jeugdzorg (vast lid 8 juli 2010 - 5 juli 2011)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Limburg (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (vast lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Bestuurszaken, Institutionele en Bestuurlijke Hervorming en Decreetsevaluatie (plaatsvervangend lid 10 juli 2007 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming, Wetenschap en Innovatie (plaatsvervangend lid 7 januari 2009 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Wonen, Stedelijk Beleid, Inburgering en Gelijke Kansen (plaatsvervangend lid 7 januari 2009 - 6 juni 2009)
  • Commissie ad hoc Wonen en Zorg (plaatsvervangend lid 8 juli 2008 - 22 april 2009)
  • Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad (plaatsvervangend lid 7 februari 2007 - 12 februari 2008)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (plaatsvervangend lid 1 december 2004 - 9 juli 2007)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (vast lid 27 september 2004 - 30 november 2004)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Hasselt op 12 mei 1978
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • gemeenteraadslid Lanaken (sinds 4 januari 2001)
  • schepen Lanaken (1 januari 2001 - 31 december 2003)
Beroep
  • wetenschappelijk medewerker, CD&V-fractie Vlaams Parlement (2001 - 2003)
  • diensthoofd Gelijke Kansen, provincie Limburg (sinds 2003)
Diploma's
  • doctoraat psychologie, Universiteit Maastricht (2001)

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL