U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • PVDA (situatie op 18 juni 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Oost-Vlaanderen (situatie op 26 mei 2019)
  • Commissie voor Wonen en Onroerend Erfgoed (toegevoegd lid situatie op 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (toegevoegd lid situatie op 1 april 2020)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Brugge op 20 september 1975
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • fractievoorzitter in de gemeenteraad Gent (situatie op 3 januari 2019)

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL