U bent hier

Vrijdag 10 april zijn de website en de webservices niet beschikbaar

Op vrijdag 10 april zijn de website www.vlaamsparlement.be en de webservices niet beschikbaar.
Er is een technisch onderhoud van alle informaticasystemen.
De werken starten om 07:00u en duren tot 09:00u.
Om de impact van de onderhoudswerken te beperken, vindt het onderhoud ’s ochtends vroeg plaats.
Onze excuses.

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CD&V (sinds 26 mei 2019)
  • CD&V (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • CD&V (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • CD&V (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Antwerpen (sinds 26 mei 2019)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening en Energie (vast lid sinds 9 oktober 2019)
  • Benelux Interparlementaire Assemblee (vast lid sinds 6 december 2019)
  • Commissie ad hoc (plaatsvervangend lid 18 juni 2019 - 11 oktober 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Antwerpen (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (vast lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor de Opvolging van het Klimaatbeleid in Vlaanderen (vast lid 17 februari 2016 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening, Energie en Dierenwelzijn (voorzitter 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie Grensoverschrijdend Gedrag (vast lid 25 oktober 2017 - 27 juli 2018)
  • Commissie inzake het grensoverschrijdend gedrag in de sport (vast lid 21 juni 2017 - 27 oktober 2017)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Antwerpen (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid, Gezin en Armoedebeleid (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Opvolgingsommissie Versnelling Maatschappelijk Belangrijke Investeringsprojecten (plaatsvervangend lid 22 november 2010 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (vast lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening en Onroerend Erfgoed (tweede ondervoorzitter 15 februari 2012 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening en Onroerend Erfgoed (vast lid 28 september 2009 - 14 februari 2012)
  • Commissie ad hoc Jeugdzorg (vast lid 8 juli 2010 - 5 juli 2011)
  • Commissie ad hoc Versnelling Maatschappelijk Belangrijke Investeringsprojecten (plaatsvervangend lid 25 november 2009 - 3 maart 2010)
  • Commissie ad hoc (vast lid 15 juli 2009 - 27 september 2009)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Antwerpen (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (plaatsvervangend lid 23 januari 2008 - 6 juni 2009)
  • Subcommissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuur, Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid en Ruimtelijke Ordening en Onroerend Erfgoed (secretaris 19 september 2007 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuur, Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid en Ruimtelijke Ordening en Onroerend Erfgoed (vast lid 27 september 2004 - 18 september 2007)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Zoersel op 30 september 1979
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • burgemeester Hoogstraten (1 januari 2013 - 31 december 2018)
  • gemeenteraadslid Hoogstraten (sinds 2 januari 2007)
  • eerste schepen Hoogstraten (11 januari 2007 - 31 december 2012)
Beroep
  • organisatieconsulent, Groene Kring (2001 - 2004)
Diploma's
  • industrieel ingenieur landbouw en biotechniek, Katholieke Hogeschool Kempen (2001)
Interesses
  • leefmilieu en landbouw
  • jongeren en verenigingsleven
  • gezin en ouderen
  • plattelandsbeleid

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL

Privé

Heerle 76
2328 HOOGSTRATEN (MEERLE)
GSM: +32 497 54 77 81