U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • N-VA (sinds 26 mei 2019)
  • N-VA (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Antwerpen (sinds 26 mei 2019)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Wetenschap en Innovatie (vast lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid, Gezin en Armoedebestrijding (vast lid sinds 9 oktober 2019)
  • Deontologische Commissie (vast lid sinds 9 oktober 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Antwerpen (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (vast lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Wonen, Armoedebeleid en Gelijke Kansen (vast lid 6 januari 2016 - 25 mei 2019)
  • Commissie Grensoverschrijdend Gedrag (plaatsvervangend lid 25 oktober 2017 - 27 juli 2018)
  • Commissie inzake het grensoverschrijdend gedrag in de sport (plaatsvervangend lid 21 juni 2017 - 27 oktober 2017)
  • Commissie voor Wonen, Armoedebeleid en Gelijke Kansen (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 5 januari 2016)

Parlementair werk

Recent ingediende documenten

Meer informatie

Geboren te Zoersel op 31 januari 1978
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • gemeenteraadslid Merksplas (sinds 1 januari 2013)
  • lid van de politieraad (1 maart 2016 - 2 januari 2019)
Beroep
  • opvoedster/begeleidster, Jonghelinckshof (1999 - 1999)
  • opvoedster/begeleidster, 't Margrietje (2000 - 2014)
Diploma's
  • orthopedagogie, Karel De Grote hogeschool Antwerpen (1999)
  • hoger secundair, Heilig Graf Turnhout (1996)
Interesses
  • welzijnszorg, gezin, onderwijs
  • buurtwerking, ouderraad

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL

Privé

Den Outer 20
2330 MERKSPLAS
Telefoon: +32 14 71 54 81
GSM: +32 496 78 29 39