U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • N-VA (situatie op 26 mei 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Limburg (situatie op 26 mei 2019)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking en Toerisme (plaatsvervangend lid situatie op 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën, Begroting en Justitie (voorzitter situatie op 28 september 2020)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën, Begroting en Justitie (plaatsvervangend lid 9 oktober 2019 - 28 september 2020)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (plaatsvervangend lid 9 oktober 2019 - 28 september 2020)
  • Commissie voor Binnenlands Bestuur, Gelijke Kansen en Inburgering (vast lid 9 oktober 2019 - 28 september 2020)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën, Begroting en Justitie (vast lid 28 september 2020 - 28 september 2020)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Hasselt op 30 maart 1967
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • burgemeester Hasselt (situatie op 1 januari 2019)
  • gemeenteraadslid Hassselt (situatie op 2 januari 2013)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring Limburg (12 november 2018 - 25 mei 2019)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Limburg (25 mei 2014 - 10 oktober 2014)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Limburg (13 juni 2010 - 24 mei 2014)
Minister
  • minister van Defensie, belast met Ambtenarenzaken (11 oktober 2014 - 11 november 2018)
Beroep
  • zelfstandig ondernemer, EIB nv (1992 - 2014)

Contact