U bent hier

Dinsdag 25 februari zijn de website en de webservices niet beschikbaar

Op dinsdag 25 februari zijn de website www.vlaamsparlement.be en de webservices niet beschikbaar.
Er is een technisch onderhoud van alle informaticasystemen.
De werken starten om 09:00u en duren waarschijnlijk de hele dag.
Om de impact van de onderhoudswerken te beperken, is dit in het krokusreces ingepland.
Onze excuses.

Steve Vandenberghe

Vlaams Volksvertegenwoordiger: Steve Vandenberghe

Geïnteresseerd in alle initiatieven van Steve Vandenberghe?

Blijf op de hoogte van nieuwe initiatieven van Steve Vandenberghe

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • sp·a (sinds 26 mei 2019)
  • sp·a (24 juni 2015 - 25 mei 2019)
  • sp·a (25 juni 2014 - 21 september 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring West-Vlaanderen (sinds 26 mei 2019)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking en Toerisme (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Deontologische Commissie (vast lid sinds 9 oktober 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring West-Vlaanderen (24 juni 2015 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking, Toerisme en Onroerend Erfgoed (plaatsvervangend lid 30 september 2015 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid 30 september 2015 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (vast lid 30 september 2015 - 25 mei 2019)
  • Gemengde Overlegcommissie Vlaams Parlement - Raad van de Franse Gemeenschapscommissie (vast lid 9 januari 2019 - 25 mei 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring West-Vlaanderen (25 juni 2014 - 21 september 2014)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Veurne op 5 juni 1971
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • burgemeester Bredene (sinds 1 januari 2010)
  • schepen Bredene (1 januari 1995 - 31 december 2009)
Beroep
  • onderwijzer, Gemeenschapsonderwijs (1 september 1992 - 1 juni 2006)
  • schooldirecteur, Gemeenschapsonderwijs (1 september 2006 - 1 juni 2014)
  • schooldirecteur, Gemeenschapsonderwijs (1 september 2014 - 1 juni 2015)
Diploma's
  • onderwijzer, HPI Brugge (1992)

Contact

Privé (Correspondentieadres)

Ganzenstraat 25
8450 BREDENE
Telefoon: +32 59 33 28 37

Kantoor

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL
GSM: +32 498 88 50 02