U bent hier

Vrijdag 10 april zijn de website en de webservices niet beschikbaar

Op vrijdag 10 april zijn de website www.vlaamsparlement.be en de webservices niet beschikbaar.
Er is een technisch onderhoud van alle informaticasystemen.
De werken starten om 07:00u en duren tot 09:00u.
Om de impact van de onderhoudswerken te beperken, vindt het onderhoud ’s ochtends vroeg plaats.
Onze excuses.

Stefaan Sintobin

Vlaams Volksvertegenwoordiger: Stefaan Sintobin

Geïnteresseerd in alle initiatieven van Stefaan Sintobin?

Blijf op de hoogte van nieuwe initiatieven van Stefaan Sintobin

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Vlaams Belang (sinds 26 mei 2019)
  • Vlaams Belang (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • Vlaams Belang (30 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Vlaams Belang (15 november 2004 - 6 juni 2009)
  • VB (13 juni 2004 - 14 november 2004)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring West-Vlaanderen (sinds 26 mei 2019)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking en Toerisme (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening en Energie (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (vast lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (vast lid sinds 9 oktober 2019)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (vast lid sinds 9 oktober 2019)
  • Deontologische Commissie (vast lid sinds 9 oktober 2019)
  • Vlaamse Opvolgingscommissie voor de Vermogens- en Mandatenaangifte (vast lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid, Gezin en Armoedebestrijding (voorzitter sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie ad hoc (vast lid 18 juni 2019 - 11 oktober 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring West-Vlaanderen (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking, Toerisme en Onroerend Erfgoed (toegevoegd lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (toegevoegd lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening, Energie en Dierenwelzijn (toegevoegd lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor de Opvolging van het Klimaatbeleid in Vlaanderen (toegevoegd lid 17 februari 2016 - 25 mei 2019)
  • Commissie Grensoverschrijdend Gedrag (toegevoegd lid 25 oktober 2017 - 27 juli 2018)
  • Gemengde Overlegcommissie Brussels Hoofdstedelijk Parlement - Vlaams Parlement (plaatsvervangend lid 11 januari 2017 - 1 januari 2018)
  • Commissie inzake het grensoverschrijdend gedrag in de sport (toegevoegd lid 21 juni 2017 - 27 oktober 2017)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring West-Vlaanderen (30 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden en Internationale Samenwerking (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (plaatsvervangend lid 7 november 2012 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (eerste ondervoorzitter 15 februari 2012 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Bestuurszaken, Binnenlands Bestuur, Decreetsevaluatie, Inburgering en Toerisme (eerste ondervoorzitter 15 januari 2014 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Bestuurszaken, Binnenlands Bestuur, Decreetsevaluatie, Inburgering en Toerisme (vast lid 13 oktober 2010 - 14 januari 2014)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (ondervoorzitter 28 september 2009 - 14 februari 2012)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening en Onroerend Erfgoed (plaatsvervangend lid 20 januari 2010 - 10 mei 2011)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening en Onroerend Erfgoed (vast lid 28 september 2009 - 19 januari 2010)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring West-Vlaanderen (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Economie, Werk en Sociale Economie (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming, Wetenschap en Innovatie (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (plaatsvervangend lid 16 mei 2007 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (plaatsvervangend lid 24 september 2007 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuur, Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid en Ruimtelijke Ordening en Onroerend Erfgoed (vast lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking en Toerisme (vast lid 6 oktober 2004 - 6 juni 2009)
  • Subcommissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Buitenlandse Handel, Buitenlands Beleid, Internationale Samenwerking en Toerisme (vast lid 27 september 2004 - 5 oktober 2004)

Parlementair werk

Recent ingediende documenten

Meer informatie

Geboren te Izegem op 13 januari 1960
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • gemeenteraadslid Brugge (sinds 2 januari 2019)
  • gemeenteraadslid Izegem (1 januari 2007 - 21 augustus 2017)
  • lid van de politieraad Izegem (1 januari 2007 - 31 december 2012)
Beroep
  • bediende, Blokker NV (1984 - 1992)
  • bediende, Spanjersberg (1993 - 1997)
  • arbeider (1997 - 2004)
Diploma's
  • HSO, Sint-Jozefscollege Izegem (1978)

Contact

Privé

Jeruzalemstraat 42
8000 BRUGGE
GSM: +32 495 36 00 75