U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Vlaams Belang (sinds 25 mei 2014)
  • Vlaams Belang (30 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Vlaams Belang (15 november 2004 - 6 juni 2009)
  • VB (13 juni 2004 - 14 november 2004)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (sinds 25 mei 2014)
  • Gemengde overlegcommissie Brussels Hoofdstedelijk Parlement - Vlaams Parlement (plaatsvervangend lid sinds 11 januari 2017)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking, Toerisme en Onroerend Erfgoed (toegevoegd lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (toegevoegd lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening, Energie en Dierenwelzijn (toegevoegd lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor de opvolging van het klimaatbeleid in Vlaanderen (toegevoegd lid sinds 17 februari 2016)
  • Commissie inzake het grensoverschrijdend gedrag in de sport (toegevoegd lid 21 juni 2017 - 27 oktober 2017)
  • Commissie Grensoverschrijdend Gedrag (toegevoegd lid 25 oktober 2017 - 27 juli 2018)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (30 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (ondervoorzitter 28 september 2009 - 15 februari 2012)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (eerste ondervoorzitter 16 februari 2012 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Bestuurszaken, Binnenlands Bestuur, Decreetsevaluatie, Inburgering en Toerisme (eerste ondervoorzitter 15 januari 2014 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening en Onroerend Erfgoed (vast lid 28 september 2009 - 18 januari 2010)
  • Commissie voor Bestuurszaken, Binnenlands Bestuur, Decreetsevaluatie, Inburgering en Toerisme (vast lid 13 oktober 2010 - 14 januari 2014)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden en Internationale Samenwerking (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening en Onroerend Erfgoed (plaatsvervangend lid 19 januari 2010 - 10 mei 2011)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (plaatsvervangend lid 7 november 2012 - 24 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Buitenlandse Handel, Buitenlands Beleid, Internationale Samenwerking en Toerisme (vast lid 27 september 2004 - 6 oktober 2004)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuur, Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid en Ruimtelijke Ordening en Onroerend Erfgoed (vast lid 27 september 2004 - 7 juni 2009)
  • Subcommissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (vast lid 27 september 2004 - 7 juni 2009)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking en Toerisme (vast lid 6 oktober 2004 - 7 juni 2009)
  • Commissie voor Economie, Werk en Sociale Economie (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 7 juni 2009)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming, Wetenschap en Innovatie (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 7 juni 2009)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (plaatsvervangend lid 16 mei 2007 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (plaatsvervangend lid 24 september 2007 - 6 juni 2009)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Izegem op 13 januari 1960
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • gemeenteraadslid Izegem (sinds 1 januari 2007)
  • lid van de politieraad (1 januari 2007 - 31 december 2012)
Beroep
  • arbeider (1997 - 2004)
  • bediende, Spanjersberg (1993 - 1997)
  • bediende, Blokker NV (1984 - 1992)
Diploma's
  • HSO, Sint-Jozefscollege Izegem (1978)

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Kachtemsplein 5
8870 IZEGEM
Telefoon: +32 56 33 60 30
Fax: +32 56 37 32 08

Privé

Jeruzalemstraat 42
8000 BRUGGE