U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • N-VA (sinds 26 mei 2019)
  • N-VA (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Antwerpen (sinds 26 mei 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Antwerpen (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • Vlaamse Opvolgingscommissie voor de Vermogens- en Mandatenaangifte (tweede ondervoorzitter 13 mei 2015 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Bestuurszaken, Binnenlands Bestuur, Inburgering en Stedenbeleid (vast lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (vast lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor alternatieve financiering van overheidsinvesteringen (vast lid 28 september 2016 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking, Toerisme en Onroerend Erfgoed (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening, Energie en Dierenwelzijn (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor de opvolging van het klimaatbeleid in Vlaanderen (plaatsvervangend lid 17 februari 2016 - 25 mei 2019)
  • Vlaamse Opvolgingscommissie voor de Vermogens- en Mandatenaangifte (vast lid 24 september 2014 - 12 mei 2015)

Parlementair werk

Recent ingediende documenten

Meer informatie

Geboren te Duffel op 7 april 1986
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • burgemeester Duffel (sinds 1 januari 2019)
  • schepen Duffel (2 januari 2013 - 31 december 2018)
Interesses
  • sport
  • dierenwelzijn
  • toerisme en onroerend erfgoed
  • landbouw
  • binnenlands bestuur