U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Onafhankelijke (situatie op 8 april 2021)
  • Open Vld (18 juni 2019 - 7 april 2021)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Antwerpen (situatie op 26 mei 2019)
  • Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Wetenschap en Innovatie (plaatsvervangend lid 9 oktober 2019 - 8 april 2021)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid, Gezin en Armoedebestrijding (plaatsvervangend lid 9 oktober 2019 - 8 april 2021)
  • Commissie voor de bestrijding van gewelddadige radicalisering (plaatsvervangend lid 18 december 2019 - 8 april 2021)
  • Commissie ad hoc voor de Evaluatie en Verdere Uitvoering van het Vlaamse Coronabeleid (plaatsvervangend lid 3 juni 2020 - 8 april 2021)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 9 oktober 2019 - 8 april 2021)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Boom op 9 juli 1986
Diploma's
  • master onderwijskunde, VUB (2014)
  • bachelor lerarenopleiding, Hogeschool Antwerpen (2008)
Interesses
  • onderwijs
  • samenleving (diversiteit, armoedebestrijding, gelijkheid)
  • sociale economie
  • arbeidsmarkt
  • jongerenwelzijn
  • cultuur
  • ondernemerschap

Contact