U bent hier

Roosmarijn Beckers

Vlaams Volksvertegenwoordiger: Roosmarijn Beckers

Geïnteresseerd in alle initiatieven van Roosmarijn Beckers?

Blijf op de hoogte van nieuwe initiatieven van Roosmarijn Beckers

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Vlaams Belang (situatie op 18 juni 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Limburg (situatie op 26 mei 2019)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (plaatsvervangend lid situatie op 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (plaatsvervangend lid situatie op 9 oktober 2019)
  • Commissie voor de bestrijding van gewelddadige radicalisering (plaatsvervangend lid situatie op 18 december 2019)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid situatie op 9 oktober 2019)
  • Commissie ad hoc voor de Evaluatie en Verdere Uitvoering van het Vlaamse Coronabeleid (vast lid situatie op 21 oktober 2020)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Sint-Truiden op 23 oktober 1986
Beroep
  • leraar, Ministerie van Onderwijs (2009 - 2011)
  • meewerkende echtgenote, zelfstandige (2011 - 2019)
Diploma's
  • lerarenopleiding Geschiedenis Kunst Muziek, KULeuven (2009)
  • master geschiedenis, KULeuven (2008)

Contact

Privé (Correspondentieadres)

Naamsevest 8
3800 SINT-TRUIDEN

Kantoor

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL