U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CD&V (sinds 26 mei 2019)
  • CD&V (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • CD&V (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Oost-Vlaanderen (sinds 26 mei 2019)
  • Commissie ad hoc (plaatsvervangend lid sinds 18 juni 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Oost-Vlaanderen (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor alternatieve financiering van overheidsinvesteringen (plaatsvervangend lid 28 september 2016 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening, Energie en Dierenwelzijn (vast lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Innovatie en Wetenschapsbeleid (tweede ondervoorzitter 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor de opvolging van het klimaatbeleid in Vlaanderen (eerste ondervoorzitter 17 februari 2016 - 25 mei 2019)
  • Commissie ad hoc (plaatsvervangend lid 26 juli 2014 - 23 september 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Oost-Vlaanderen (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Woonbeleid, Stedelijk Beleid en Energie (plaatsvervangend lid 6 oktober 2010 - 24 mei 2014)
  • Commissie ad hoc Versnelling Maatschappelijk Belangrijke Investeringsprojecten (plaatsvervangend lid 22 november 2010 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening en Onroerend Erfgoed (vast lid 6 oktober 2010 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Economie, Economisch Overheidsinstrumentarium, Innovatie, Wetenschapsbeleid, Werk en Sociale Economie (tweede ondervoorzitter 15 februari 2012 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Economie, Economisch Overheidsinstrumentarium, Innovatie, Wetenschapsbeleid, Werk en Sociale Economie (secretaris 28 september 2009 - 14 februari 2012)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening en Onroerend Erfgoed (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 5 oktober 2010)
  • Commissie ad hoc Versnelling Maatschappelijk Belangrijke Investeringsprojecten (plaatsvervangend lid 25 november 2009 - 3 maart 2010)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Gent op 16 november 1979
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • gemeenteraadslid Kruisem (sinds 2 januari 2019)
  • gemeenteraadslid Kruishoutem (1 januari 2001 - 31 december 2018)
  • schepen Kruisem (sinds 2 januari 2019)
  • schepen Kruishoutem (2 januari 2007 - 31 december 2018)
Andere functies
  • raadgever sociaal-economisch beleid, kabinet Vlaams minister-president Kris Peeters (1 juli 2007 - 1 juni 2009)
Beroep
  • parlementair medewerker, Kamer van Volksvertegenwoordigers (2002 - 2003)
  • adviseur arbeidsmarktbeleid, UNIZO (2003 - 2007)
Diploma's
  • master Europees recht, Universiteit Gent (2002)
  • licentiaat politieke wetenschappen, Universiteit Gent (2001)
Interesses
  • economie
  • werk
  • innovatie
  • energie
  • ruimtelijke ordening
  • plattelandsbeleid

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL
GSM: +32 478 21 91 47