U bent hier

Dinsdag 25 februari zijn de website en de webservices niet beschikbaar

Op dinsdag 25 februari zijn de website www.vlaamsparlement.be en de webservices niet beschikbaar.
Er is een technisch onderhoud van alle informaticasystemen.
De werken starten om 09:00u en duren waarschijnlijk de hele dag.
Om de impact van de onderhoudswerken te beperken, is dit in het krokusreces ingepland.
Onze excuses.

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • N-VA (sinds 26 mei 2019)
  • N-VA (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • N-VA (6 februari 2013 - 24 mei 2014)
  • N-VA (20 december 2007 - 6 juni 2009)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Vlaams-Brabant (sinds 26 mei 2019)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand en Dierenwelzijn (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid, Gezin en Armoedebestrijding (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening en Energie (vast lid sinds 9 oktober 2019)
  • Deontologische Commissie (vast lid sinds 9 oktober 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Vlaams-Brabant (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Vlaamse Opvolgingscommissie voor de Vermogens- en Mandatenaangifte (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor de Bestrijding van Gewelddadige Radicalisering (plaatsvervangend lid 14 januari 2015 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Wonen, Armoedebeleid en Gelijke Kansen (vast lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (vast lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Deontologische Commissie (vast lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Vlaamse Controlecommissie voor de Verkiezingsuitgaven (vast lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor de Opvolging van het Klimaatbeleid in Vlaanderen (vast lid 17 februari 2016 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening, Energie en Dierenwelzijn (eerste ondervoorzitter 12 december 2018 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening, Energie en Dierenwelzijn (vast lid 24 september 2014 - 11 december 2018)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Vlaams-Brabant (6 februari 2013 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening en Onroerend Erfgoed (plaatsvervangend lid 6 februari 2013 - 24 mei 2014)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (vast lid 6 februari 2013 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (tweede ondervoorzitter 6 februari 2013 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (voorzitter 6 februari 2013 - 24 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Vlaams-Brabant (20 december 2007 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (toegevoegd lid 9 januari 2008 - 6 juni 2009)
  • Subcommissie voor Wapenhandel (toegevoegd lid 9 januari 2008 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking en Toerisme (toegevoegd lid 14 januari 2009 - 6 juni 2009)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Hasselt op 2 april 1968
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • gemeenteraadslid Rotselaar (sinds 1 januari 2013)
  • schepen Rotselaar (sinds 7 januari 2019)
Federale mandaten
  • deelstaatsenator (29 juli 2014 - 7 januari 2019)
  • rechtstreeks verkozen senator (12 oktober 2010 - 5 februari 2013)
Europese mandaten
  • vast lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (18 november 2014 - 20 januari 2019)
  • vast lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (3 oktober 2011 - 7 maart 2013)
Andere functies
  • woordvoerder N-VA (1 oktober 2004 - 20 december 2007)
  • adjunct-kabinetschef/woordvoerder van Vlaams minister Philippe Muyters (1 augustus 2009 - 4 oktober 2010)
Beroep
  • leraar, Sint-Jozefinstituut Bokrijk (31 mei 1998 - 31 augustus 1999)
  • parlementair medewerker, Kamer van Volksvertegenwoordigers (1 september 1999 - 30 april 2000)
  • projectleider, Uitgeverij Wolters-Plantyn (1 mei 2000 - 31 juli 2003)
  • projectleider, Uitgeverij Zwijsen-Infoboek (1 augustus 2003 - 30 september 2004)
Diploma's
  • aggregaat secundair onderwijs en hoger onderwijs korte type, KU Leuven (1999)
  • licentie hedendaagse geschiedenis, KU Leuven (1996)
Interesses
  • armoedebestrijding
  • gelijke kansen
  • holebi- en transgenderthema's
  • suïcidepreventie
  • natuur en leefmilieu

Contact

Privé (Correspondentieadres)

Olmendreef 28
3110 ROTSELAAR
Telefoon: +32 16 20 52 05

Kantoor

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL