U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • N-VA (sinds 25 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Vlaams-Brabant (sinds 25 mei 2014)
  • Bureau (secretaris sinds 25 juni 2014)
  • Uitgebreid Bureau (secretaris sinds 25 juni 2014)
  • Commissie voor de bestrijding van gewelddadige radicalisering (voorzitter sinds 14 januari 2015)
  • Commissie voor Bestuurszaken, Binnenlands Bestuur, Inburgering en Stedenbeleid (vast lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (plaatsvervangend lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Wonen, Armoedebeleid en Gelijke Kansen (plaatsvervangend lid sinds 6 januari 2016)
  • Commissie voor Wonen, Armoedebeleid en Gelijke Kansen (vast lid 15 oktober 2014 - 5 januari 2016)
  • Commissie voor Wonen, Armoedebeleid en Gelijke Kansen (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 14 oktober 2014)

Parlementair werk

Recent ingediende documenten

Meer informatie

Geboren te Bonheiden op 29 december 1981
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • burgemeester Londerzeel (sinds 18 december 2015)
  • gemeenteraadslid Londerzeel (sinds 1 januari 2006)
  • schepen van financiën, begroting en personeel Londerzeel (1 januari 2014 - 17 december 2015)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger (13 juni 2010 - 24 mei 2014)
Beroep
  • persoonlijk medewerker, Vlaams minister van Financiën, Begroting, Werk, Ruimtelijke Ordening en Sport (2009 - 2010)
  • medewerker, N-VA Kamerfractie (2007 - 2009)
  • leerkracht volwassenenonderwijs, CVO Lethas (2003 - 2007)
Diploma's
  • aggregaat, UAntwerpen (2004)
  • licentiaat romaanse filologie, VUBrussel (2003)

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL

Privé

Pilatusveld 6
1840 LONDERZEEL
GSM: +32 496 68 49 27