U bent hier

Mieke Schauvliege

Vlaams Volksvertegenwoordiger: Mieke Schauvliege

Geïnteresseerd in alle initiatieven van Mieke Schauvliege?

Blijf op de hoogte van nieuwe initiatieven van Mieke Schauvliege

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Groen (situatie op 18 juni 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Oost-Vlaanderen (situatie op 26 mei 2019)
  • Deontologische Commissie (plaatsvervangend lid situatie op 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën, Begroting en Justitie (plaatsvervangend lid situatie op 25 november 2020)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (vast lid situatie op 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening en Energie (vast lid situatie op 9 oktober 2019)
  • Onderzoekscommissie PFAS-PFOS (vast lid situatie op 23 juni 2021)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking en Toerisme (plaatsvervangend lid 9 oktober 2019 - 25 november 2020)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Gent op 1 augustus 1972
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • gemeenteraadslid Aalter (situatie op 9 januari 2001)
Beroep
  • leerkracht, Instituut Maria Middelares ( - )
  • wetenschappelijk medewerker, UGent ( - )
  • beleidsmedewerker, Velt vzw ( - )
  • beleidsmedewerker, Vlaamse overheid, Agentschap voor Natuur en Bos ( - )
  • ingenieur, stad Gent ( - )
  • directeur, stad Gent ( - )
Diploma's
  • geaggregeerde, UGent (1996)
  • bio-ingenieur in land- en bosbeheer, UGent (1995)

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL

Privé

Riethulstraat 6
9880 AALTER (AALTER (AALTER))