U bent hier

Zaterdag 16 februari zijn de website en de webservices niet beschikbaar

Op zaterdag 16 februari zijn de website www.vlaamsparlement.be en de webservices niet beschikbaar.
Er is een technisch onderhoud van alle informaticasystemen.
De werken starten om 09:00u en duren waarschijnlijk de hele dag.
Om de impact van de onderhoudswerken te beperken, is dit op een zaterdag ingepland.
Onze excuses.

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Open Vld (sinds 25 mei 2014)
  • Open Vld (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (sinds 25 mei 2014)
  • Commissie voor Bestuurszaken, Binnenlands Bestuur, Inburgering en Stedenbeleid (voorzitter sinds 15 oktober 2014)
  • Commissie voor Wonen, Armoedebeleid en Gelijke Kansen (vast lid sinds 22 oktober 2014)
  • Commissie voor de bestrijding van gewelddadige radicalisering (plaatsvervangend lid sinds 14 januari 2015)
  • Commissie voor de opvolging van het klimaatbeleid in Vlaanderen (plaatsvervangend lid sinds 17 februari 2016)
  • Commissie voor Wonen, Armoedebeleid en Gelijke Kansen (eerste ondervoorzitter 24 september 2014 - 21 oktober 2014)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (vast lid 24 september 2014 - 14 oktober 2014)
  • Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Innovatie en Wetenschapsbeleid (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 21 oktober 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening en Onroerend Erfgoed (ondervoorzitter 28 september 2009 - 15 februari 2012)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening en Onroerend Erfgoed (eerste ondervoorzitter 16 februari 2012 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Woonbeleid, Stedelijk Beleid en Energie (vast lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 25 januari 2011)

Parlementair werk

Recente tussenkomsten

Meer informatie

Geboren te Brugge op 29 december 1971
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • fractievoorzitter in de gemeenteraad Brugge (1 januari 2013 - 1 januari 2019)
  • schepen Brugge (sinds 2 januari 2019)
  • schepen Brugge (1 januari 2007 - 31 december 2012)
Beroep
  • advocaat (1994)
Diploma's
  • licentiaat rechten, RU Gent (1994)
Interesses
  • ruimtelijke ordening
  • wonen
  • mobiliteit
  • onroerend erfgoed
  • stedenbeleid

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Patentestraat 7
8380 BRUGGE(LISSEWEGE)

Privé

Sint-Walburgastraat 22
8000 BRUGGE
Telefoon: +32 50 31 29 58
Fax: +32 50 31 68 08