U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • sp·a (sinds 26 mei 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring West-Vlaanderen (sinds 26 mei 2019)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Wonen en Onroerend Erfgoed (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Binnenlands Bestuur, Gelijke Kansen en Inburgering (vast lid sinds 9 oktober 2019)

Parlementair werk

Recente tussenkomsten

Meer informatie

Geboren te Gent op 7 mei 1987
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • gemeenteraadslid Kortrijk (sinds 1 januari 2019)
Andere functies
  • voorzitter SHM Wonen Regio Kortrijk (sinds 3 juli 2017)
Beroep
  • metaalbewerker, Amve Construct (2012 - 2014)
  • kabinetsattaché, stad Kortrijk (2014 - 2018)
  • kabinetsmedewerker, provincie West-Vlaanderen (2018 - 2019)
Diploma's
  • master in politieke wetenschappen, UGent (2011)
  • master in geschiedenis, UGent (2010)

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL

Privé

Kapelstraat 4
8500 KORTRIJK
GSM: +32 477 71 80 96