U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • N-VA (sinds 26 mei 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Antwerpen (sinds 26 mei 2019)
  • Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Wetenschap en Innovatie (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking en Toerisme (vast lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (vast lid sinds 9 oktober 2019)

Meer informatie

Geboren te Schoten op 22 februari 1973
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • burgemeester Schoten (sinds 1 januari 2013)
  • schepen Schoten (1 januari 2007 - 31 december 2012)
Beroep
  • bankbediende, KBC (1995 - 1997)
  • zelfstandig reisagent, Scot Reizen (1997 - 2019)

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL