U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • N-VA (sinds 26 mei 2019)
  • N-VA (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Vlaams-Brabant (sinds 26 mei 2019)
  • Bureau (secretaris sinds 18 juni 2019)
  • Uitgebreid Bureau (secretaris sinds 18 juni 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Vlaams-Brabant (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Wonen, Armoedebeleid en Gelijke Kansen (voorzitter 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (vast lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Innovatie en Wetenschapsbeleid (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor de bestrijding van gewelddadige radicalisering (vast lid 14 januari 2015 - 18 oktober 2016)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Leuven op 12 april 1976
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • gemeenteraadslid Leuven (sinds 2 januari 2019)
Beroep
  • associate counsel, Latham & Watkins LLP (USA) (2000 - 2003)
  • woordvoerder, Vlaamse regering (2003 - 2004)
  • algemeen directeur, Flanders DC (2004 - 2007)
  • Chief Operating Officer, Uplace Group (2007 - 2013)
  • Chief Operating Officer, Club Brugge (2011 - 2012)
  • voorzitter raad van bestuur, Eye Candy nv (sinds 2012)
  • bestuurder, Bednet vzw (sinds 2014)
Diploma's
  • MBA, Vlerick (2006)
  • master in law (LLM), New York University school of law (2000)
  • master in law, KULeuven (1999)
  • bachelor droit, Université de Namur (1996)
Interesses
  • economie en ondernemerschap
  • welzijn en integrale jeugdhulp
  • pleegzorg en adoptie

Contact

Privé (Correspondentieadres)

Pelgrimstraat 1A
3000 LEUVEN

Kantoor

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL