U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • PVDA (sinds 26 mei 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Antwerpen (sinds 26 mei 2019)
  • Commissie voor Binnenlands Bestuur, Gelijke Kansen en Inburgering (toegevoegd lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid, Gezin en Armoedebestrijding (toegevoegd lid sinds 9 oktober 2019)

Meer informatie

Geboren te Wilrijk (Antwerpen) op 13 november 1982
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • lid Bijzonder Comité voor de Sociale Dienst Antwerpen (sinds 7 januari 2019)
  • OCMW-raadslid Antwerpen (25 november 2014 - 6 januari 2019)
Beroep
  • huisarts, vzw Geneeskunde voor het Volk
Diploma's
  • huisarts, ICHO (2009)
  • geneeskunde, UGent (2007)