U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Vlaams Belang (sinds 26 mei 2019)
  • Vlaams Belang (4 juli 2007 - 6 juni 2009)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Limburg (sinds 26 mei 2019)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Wonen en Onroerend Erfgoed (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (vast lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening en Energie (vast lid sinds 9 oktober 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Limburg (4 juli 2007 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (plaatsvervangend lid 24 september 2007 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuur, Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid en Ruimtelijke Ordening en Onroerend Erfgoed (vast lid 24 september 2007 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming, Wetenschap en Innovatie (vast lid 24 september 2007 - 6 juni 2009)
  • Commissie ad hoc Wonen en Zorg (vast lid 8 juli 2008 - 22 april 2009)

Parlementair werk

Recent ingediende documenten

Meer informatie

Geboren te Maaseik op 1 mei 1962
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • gemeenteraadslid Maaseik (sinds 1 januari 2004)
  • provincieraadslid Limburg (1 december 2018 - 17 juni 2019)
Federale mandaten
  • deelstaatsenator (sinds 4 juli 2019)
Diploma's
  • specialisatie meubeldeskundige, VTI Aalst (1983)
  • TSO meubeltechnicus, VTI Aalst (1980)
Interesses
  • leefmilieu
  • ruimtelijke ordening
  • landbouw
  • onderwijs

Contact

Privé (Correspondentieadres)

Diestersteenweg 470
3680 MAASEIK
Telefoon: +32 89 56 71 47

Kantoor

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL