U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • sp·a (sinds 25 mei 2014)
  • sp·a (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • sp·a (18 december 2008 - 6 juni 2009)
  • sp·a + VlaamsProgressieven (23 april 2008 - 17 december 2008)
  • sp·a-spirit (13 juni 2004 - 22 april 2008)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (sinds 25 mei 2014)
  • Commissie voor Bestuurszaken, Binnenlands Bestuur, Inburgering en Stedenbeleid (tweede ondervoorzitter sinds 24 september 2014)
  • Deontologische Commissie (secretaris sinds 21 januari 2015)
  • Vlaamse Controlecommissie voor de Verkiezingsuitgaven (vast lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (plaatsvervangend lid sinds 24 september 2014)
  • Deontologische Commissie (vast lid 24 september 2014 - 20 januari 2015)
  • Commissie voor Wonen, Armoedebeleid en Gelijke Kansen (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 29 september 2015)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Vlaamse Opvolgingscommissie voor de Vermogens- en Mandatenaangifte (voorzitter 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (tweede ondervoorzitter 16 februari 2012 - 24 mei 2014)
  • Vlaamse Controlecommissie voor de Verkiezingsuitgaven (tweede ondervoorzitter 16 februari 2012 - 24 mei 2014)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (secretaris 28 september 2009 - 15 februari 2012)
  • Vlaamse Controlecommissie voor de Verkiezingsuitgaven (secretaris 28 september 2009 - 15 februari 2012)
  • Commissie voor Bestuurszaken, Binnenlands Bestuur, Decreetsevaluatie, Inburgering en Toerisme (vast lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Deontologische Commissie (vast lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Bestuurszaken, Institutionele en Bestuurlijke Hervorming en Decreetsevaluatie (voorzitter 25 oktober 2006 - 7 juni 2009)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (secretaris 27 september 2004 - 18 oktober 2006)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (vast lid 27 september 2004 - 7 juni 2009)
  • Subcommissie voor Wapenhandel (vast lid 27 september 2004 - 7 juni 2009)
  • Vlaamse Controlecommissie voor de Verkiezingsuitgaven (vast lid 27 september 2004 - 7 juni 2009)
  • Vlaamse Opvolgingscommissie voor de Vermogens- en Mandatenaangifte (vast lid 15 juni 2005 - 7 juni 2009)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Bestuurszaken, Institutionele en Bestuurlijke Hervorming en Decreetsevaluatie (vast lid 11 oktober 2006 - 25 oktober 2006)
  • Commissie voor Buitenlandse Handel, Buitenlands Beleid, Internationale Samenwerking en Toerisme (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 6 oktober 2004)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking en Toerisme (plaatsvervangend lid 6 oktober 2004 - 7 juni 2009)
  • Commissie Energiearmoede (plaatsvervangend lid 5 oktober 2005 - 16 april 2008)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Zottegem op 10 december 1970
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • OCMW-voorzitter Zottegem (sinds 1 april 2004)
  • OCMW-raadslid Zottegem (1 april 2001 - 31 maart 2004)
  • schepen van Sociale Zaken, Huisvesting, Toerisme, City Marketing, Communicatie en Feestelijkheden Zottegem (sinds 1 januari 2013)
Beroep
  • communicatieverantwoordelijke jongeren, FORTISBANK (2000 - 2004)
  • project manager, ASLK NV (1995 - 1999)
Diploma's
  • getuigschrift marketing communicatie, EHSAL/Stichting marketing (1998)
  • GGS internationaal en europees recht, VU Brussel (1995)
  • licentie rechten, RU Gent (1994)
Interesses
  • cultuur
  • sociale zaken
  • sport
  • muziek

Contact

Privé (Correspondentieadres)

Lippenhovestraat 55
9620 ZOTTEGEM
Telefoon: +32 9 364 57 40

Kantoor

Deinsbekestraat 23
9620 ZOTTEGEM
Telefoon: +32 2 552 42 45