U bent hier

Vrijdag 10 april zijn de website en de webservices niet beschikbaar

Op vrijdag 10 april zijn de website www.vlaamsparlement.be en de webservices niet beschikbaar.
Er is een technisch onderhoud van alle informaticasystemen.
De werken starten om 07:00u en duren tot 09:00u.
Om de impact van de onderhoudswerken te beperken, vindt het onderhoud ’s ochtends vroeg plaats.
Onze excuses.

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CD&V (sinds 26 mei 2019)
  • CD&V (25 mei 2014 - 5 februari 2019)
  • CD&V (13 juli 2009 - 24 mei 2014)
  • CD&V (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Antwerpen (sinds 26 mei 2019)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën, Begroting en Justitie (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Binnenlands Bestuur, Gelijke Kansen en Inburgering (vast lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening en Energie (vast lid sinds 9 oktober 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Antwerpen (25 mei 2014 - 5 februari 2019)
  • Uitgebreid Bureau (fractievoorzitter, lid 25 juni 2014 - 5 februari 2019)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 5 februari 2019)
  • Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Innovatie en Wetenschapsbeleid (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 5 februari 2019)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (vast lid 24 september 2014 - 5 februari 2019)
  • Commissie voor Bestuurszaken, Binnenlands Bestuur, Inburgering en Stedenbeleid (vast lid 24 september 2014 - 5 februari 2019)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (vast lid 24 september 2014 - 5 februari 2019)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (vast lid 24 september 2014 - 5 februari 2019)
  • Deontologische Commissie (vast lid 24 september 2014 - 5 februari 2019)
  • Vlaamse Controlecommissie voor de Verkiezingsuitgaven (vast lid 24 september 2014 - 5 februari 2019)
  • Vlaamse Opvolgingscommissie voor de Vermogens- en Mandatenaangifte (vast lid 24 september 2014 - 5 februari 2019)
  • Commissie voor de Bestrijding van Gewelddadige Radicalisering (vast lid 14 januari 2015 - 5 februari 2019)
  • Commissie voor Alternatieve Financiering van Overheidsinvesteringen (vast lid 28 september 2016 - 5 februari 2019)
  • Gemengde Overlegcommissie Brussels Hoofdstedelijk Parlement - Vlaams Parlement (vast lid 4 juli 2018 - 5 februari 2019)
  • Commissie voor de Vervolgingen (lid 24 september 2014 - 5 februari 2019)
  • Commissie ad hoc (vast lid 26 juli 2014 - 23 september 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Antwerpen (13 juli 2009 - 24 mei 2014)
  • Uitgebreid Bureau (fractievoorzitter, lid 1 december 2012 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Economie, Economisch Overheidsinstrumentarium, Innovatie, Wetenschapsbeleid, Werk en Sociale Economie (plaatsvervangend lid 19 december 2012 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (vast lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Vlaamse Opvolgingscommissie voor de Vermogens- en Mandatenaangifte (vast lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (vast lid 19 december 2012 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor de Vervolgingen (lid 19 december 2012 - 24 mei 2014)
  • Deontologische Commissie (tweede ondervoorzitter 19 december 2012 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 19 december 2012)
  • Commissie voor Economie, Economisch Overheidsinstrumentarium, Innovatie, Wetenschapsbeleid, Werk en Sociale Economie (vast lid 28 september 2009 - 18 december 2012)
  • Bureau (secretaris 1 februari 2012 - 30 november 2012)
  • Uitgebreid Bureau (secretaris 1 februari 2012 - 30 november 2012)
  • Commissie voor Woonbeleid, Stedelijk Beleid en Energie (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 5 oktober 2010)
  • Commissie ad hoc Hoger Onderwijs (plaatsvervangend lid 24 februari 2010 - 8 juli 2010)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Antwerpen (13 juni 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking en Toerisme (plaatsvervangend lid 11 oktober 2006 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (vast lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie voor Economie, Werk en Sociale Economie (vast lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie Vlaamse Grondwet (vast lid 30 april 2008 - 6 juni 2009)
  • Subcommissie voor Financiën en Begroting (lid 27 september 2004 - 6 juni 2009)
  • Commissie ad hoc (vast lid 23 juli 2004 - 29 september 2004)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Bornem op 1 augustus 1964
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • burgemeester Puurs-Sint-Amands (sinds 2 oktober 2019)
  • burgemeester (verhinderd) Puurs-Sint-Amands (6 februari 2019 - 1 oktober 2019)
  • burgemeester Puurs-Sint-Amands (1 januari 2019 - 5 februari 2019)
  • burgemeester Puurs (1 januari 1997 - 31 december 2018)
  • gemeenteraadslid Puurs (1 januari 1989 - 31 december 2018)
  • voorzitter van de gemeenteraad Puurs-Sint-Amands (25 februari 2019 - 1 oktober 2019)
  • schepen Puurs (1 januari 1992 - 31 december 1996)
Europese mandaten
  • plaatsvervangend lid van het Comité van de Regio's (sinds 26 januari 2015)
Minister
  • Vlaams minister van Omgeving, Natuur en Landbouw (6 februari 2019 - 1 oktober 2019)
Beroep
  • economist, KB (1988 - 1989)
  • economist - kaderlid, Nationale Bank (1989 - 2004)
Diploma's
  • licentie politieke en sociale wetenschappen, KULeuven (1988)
  • licentie economische wetenschappen, KULeuven (1988)
  • baccalaureaat filosofie, KULeuven (1985)
Interesses
  • arbeidsmarkt
  • economie
  • financiën
  • innovatie
  • begroting
  • staatshervorming

Contact

Privé (Correspondentieadres)

Leemgaard 18
2870 PUURS-SINT-AMANDS
Telefoon: +32 3 889 35 35

Kantoor

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL
GSM: +32 476 74 99 57