U bent hier

Dinsdag 25 februari zijn de website en de webservices niet beschikbaar

Op dinsdag 25 februari zijn de website www.vlaamsparlement.be en de webservices niet beschikbaar.
Er is een technisch onderhoud van alle informaticasystemen.
De werken starten om 09:00u en duren waarschijnlijk de hele dag.
Om de impact van de onderhoudswerken te beperken, is dit in het krokusreces ingepland.
Onze excuses.

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • N-VA (sinds 26 mei 2019)
  • N-VA (17 juni 2014 - 25 mei 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Oost-Vlaanderen (sinds 26 mei 2019)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Deontologische Commissie (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (vast lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid, Gezin en Armoedebestrijding (vast lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor de bestrijding van gewelddadige radicalisering (vast lid sinds 18 december 2019)
  • Commissie ad hoc (plaatsvervangend lid 18 juni 2019 - 11 oktober 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Oost-Vlaanderen (17 juni 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Deontologische Commissie (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor de Bestrijding van Gewelddadige Radicalisering (plaatsvervangend lid 14 januari 2015 - 25 mei 2019)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (vast lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Vlaamse Controlecommissie voor de Verkiezingsuitgaven (vast lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Vlaamse Opvolgingscommissie voor de Vermogens- en Mandatenaangifte (vast lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Alternatieve Financiering van Overheidsinvesteringen (vast lid 28 september 2016 - 25 mei 2019)
  • Gemengde Overlegcommissie Vlaams Parlement - Raad van de Franse Gemeenschapscommissie (vast lid 9 januari 2019 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Onderwijs (eerste ondervoorzitter 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie Grensoverschrijdend Gedrag (vast lid 25 oktober 2017 - 27 juli 2018)
  • Commissie inzake het grensoverschrijdend gedrag in de sport (vast lid 21 juni 2017 - 27 oktober 2017)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Beveren op 17 mei 1978
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • OCMW-raadslid Sint-Gillis-Waas (sinds 3 januari 2019)
  • gemeenteraadslid Sint-Gillis-Waas (sinds 3 januari 2019)
Andere functies
  • raadgever onderwijs, kabinet van viceminister-president Geert Bourgeois (4 september 2009 - 31 mei 2014)
Beroep
  • stagedoend ambtenaar, departement Onderwijs, afdeling Beleidscoördinatie, secretariaat-generaal (2000 - 2001)
  • wetenschappelijk medewerker, Centrum voor onderwijsbeleid en -vernieuwing, KU Leuven (2002 - 2003)
  • leerkracht(stage)coördinator, Technisch Instituut Sint-Carolus (2003 - 2009)
Diploma's
  • management, Vlerick (2014)
  • academische lerarenopleiding groep 2, KU Leuven (2003)
  • master onderwijskunde - pedagogische wetenschappen, KU Leuven (2001)
  • Latijn-wiskunde, Sint-Lievenscollege Antwerpen (1996)

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL