U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • PVDA (sinds 26 mei 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Limburg (sinds 26 mei 2019)
  • Commissie voor Onderwijs (toegevoegd lid sinds 9 oktober 2019)

Parlementair werk

Recent ingediende documenten

Er is geen online informatie beschikbaar, voor meer informatie kunt u contact opnemen met archief@vlaamsparlement.be

Meer informatie

Geboren te Genk op 29 augustus 1977
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • OCMW-raadslid Hasselt (sinds 2 januari 2019)
  • gemeenteraadslid Hasselt (sinds 2 januari 2019)

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL