U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CD&V (situatie op 26 mei 2019)
  • CD&V (15 oktober 2014 - 25 mei 2019)
  • CD&V (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Antwerpen (situatie op 26 mei 2019)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid situatie op 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Wonen en Onroerend Erfgoed (plaatsvervangend lid situatie op 9 oktober 2019)
  • Commissie ad hoc voor de Evaluatie en Verdere Uitvoering van het Vlaamse Coronabeleid (plaatsvervangend lid situatie op 21 oktober 2020)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid, Gezin en Armoedebestrijding (tweede ondervoorzitter situatie op 9 oktober 2019)
  • Commissie ad hoc voor de Evaluatie en Verdere Uitvoering van het Vlaamse Coronabeleid (vast lid 3 juni 2020 - 21 oktober 2020)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Antwerpen (15 oktober 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid 15 oktober 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Wonen, Armoedebeleid en Gelijke Kansen (plaatsvervangend lid 15 oktober 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor de Bestrijding van Gewelddadige Radicalisering (plaatsvervangend lid 14 januari 2015 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (vast lid 15 oktober 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (eerste ondervoorzitter 19 november 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie Grensoverschrijdend Gedrag (voorzitter 25 oktober 2017 - 27 juli 2018)
  • Commissie inzake het grensoverschrijdend gedrag in de sport (voorzitter 21 juni 2017 - 27 oktober 2017)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (vast lid 15 oktober 2014 - 18 november 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Antwerpen (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Onderwijs en Gelijke Kansen (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (plaatsvervangend lid 1 februari 2012 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid, Gezin en Armoedebeleid (voorzitter 28 november 2012 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid, Gezin en Armoedebeleid (vast lid 28 september 2009 - 27 november 2012)
  • Commissie ad hoc Jeugdzorg (vast lid 8 juli 2010 - 5 juli 2011)
  • Commissie ad hoc Hoger Onderwijs (plaatsvervangend lid 24 februari 2010 - 8 juli 2010)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Deurne (Antwerpen) op 11 januari 1964
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • burgemeester Zoersel (1 januari 1995 - 31 december 2012)
  • OCMW-voorzitter Zoersel (7 januari 2013 - 6 januari 2019)
  • gemeenteraadslid Zoersel (situatie op 2 januari 1989)
  • schepen Zoersel (7 januari 2013 - 6 januari 2019)
  • schepen Zoersel (2 januari 1989 - 31 december 1994)
  • provincieraadslid Antwerpen (10 december 1994 - 13 januari 2005)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (21 december 2007 - 29 december 2008)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (13 januari 2005 - 9 juni 2007)
Diploma's
  • licentiate rechten, KU Leuven (1986)

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL

Privé

Abdijlaan 4
2980 ZOERSEL
GSM: +32 475 87 93 22