U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CD&V (sinds 25 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Vlaams-Brabant (sinds 25 mei 2014)
  • Commissie voor de Vervolgingen (lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (vast lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Wonen, Armoedebeleid en Gelijke Kansen (vast lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor alternatieve financiering van overheidsinvesteringen (vast lid sinds 28 september 2016)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (plaatsvervangend lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor de opvolging van het klimaatbeleid in Vlaanderen (plaatsvervangend lid sinds 17 februari 2016)
  • Commissie voor Bestuurszaken, Binnenlands Bestuur, Inburgering en Stedenbeleid (plaatsvervangend lid sinds 7 december 2016)
  • Commissie ad hoc (plaatsvervangend lid 26 juli 2014 - 23 september 2014)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening, Energie en Dierenwelzijn (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 6 december 2016)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Tienen op 31 juli 1973
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • burgemeester Tienen (sinds 1 september 2015)
  • eerste schepen Tienen (1 januari 2013 - 27 juli 2015)
  • schepen Tienen (1 januari 2001 - 31 december 2012)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring Leuven (10 juni 2007 - 12 juni 2010)
Diploma's
  • Latijn-Grieks, Immaculata-instituut
  • licentiaat moderne geschiedenis, KULeuven

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Grote Markt 27
3300 TIENEN
Telefoon: +32 16 80 57 55