U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • N-VA (sinds 25 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (sinds 25 mei 2014)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor de bestrijding van gewelddadige radicalisering (vast lid sinds 14 januari 2015)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (plaatsvervangend lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (plaatsvervangend lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Wonen, Armoedebeleid en Gelijke Kansen (plaatsvervangend lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie inzake het grensoverschrijdend gedrag in de sport (plaatsvervangend lid sinds 21 juni 2017)
  • Commissie Grensoverschrijdend Gedrag (plaatsvervangend lid sinds 25 oktober 2017)

Parlementair werk

Recente tussenkomsten

Meer informatie

Geboren te Deurne (Ant.) op 5 juni 1968
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • schepen Schilde (sinds 1 januari 2013)
Beroep
  • zorgcoördinator (2008 - 2014)
  • zelfstandig logopediste (1990 - 2014)
Diploma's
  • bachelor lager onderwijs, Thomas More Mechelen (2010)
  • gegradueerde in de logopedie, Katholieke Hogeschool voor Vrouwen (1990)

Contact

Privé (Correspondentieadres)

Fortsteenweg 25
2970 SCHILDE
Telefoon: +32 3 385 23 56

Kantoor

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL