U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • N-VA (sinds 26 mei 2019)
  • N-VA (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Brussel-Hoofdstad (sinds 26 mei 2019)
  • Commissie ad hoc (plaatsvervangend lid sinds 18 juni 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Brussel-Hoofdstad (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor de Vervolgingen (lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (vast lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking, Toerisme en Onroerend Erfgoed (vast lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (vast lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor de bestrijding van gewelddadige radicalisering (vast lid 14 januari 2015 - 25 mei 2019)
  • Gemengde overlegcommissie Brussels Hoofdstedelijk Parlement - Vlaams Parlement (vast lid 4 juli 2018 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie ad hoc (vast lid 26 juli 2014 - 23 september 2014)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Nieuwpoort op 22 oktober 1970
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • gemeenteraadslid Ganshoren (sinds 1 december 2018)
Federale mandaten
  • deelstaatsenator (sinds 4 juli 2019)
  • deelstaatsenator (3 juli 2014 - 23 mei 2019)
  • gecoöpteerd senator (20 juli 2010 - 24 mei 2014)
Beroep
  • advocaat (1994 - 2014)
Diploma's
  • licentiaat rechten, UAntwerpen (1993)
Interesses
  • inclusief onderwijs, welzijn en cultuur te Brussel
  • buitenlandse zaken
  • institutionele zaken
  • Vlaanderen in het buitenland