U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • PVDA (sinds 26 mei 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Antwerpen (sinds 26 mei 2019)
  • Commissie ad hoc (toegevoegd lid sinds 18 juni 2019)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën, Begroting en Justitie (toegevoegd lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking en Toerisme (toegevoegd lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Wetenschap en Innovatie (toegevoegd lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening en Energie (toegevoegd lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (toegevoegd lid sinds 9 oktober 2019)

Meer informatie

Geboren te Sint-Niklaas op 24 augustus 1992
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • lid van de districtsraad Borgerhout (sinds 8 januari 2019)
Federale mandaten
  • deelstaatsenator (sinds 4 juli 2019)
Diploma's
  • master in de biologie, Universiteit Antwerpen (2018)
  • bachelor in de biologie, Universiteit Antwerpen (2013)
Interesses
  • leefbare planeet
  • onderwijs dat iedereen doet schitteren
  • recht op vast werk met volwaardige lonen

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL