U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Groen (sinds 26 mei 2019)
  • Groen (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Limburg (sinds 26 mei 2019)
  • Commissie ad hoc (plaatsvervangend lid sinds 18 juni 2019)
  • Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Wetenschap en Innovatie (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid, Gezin en Armoedebestrijding (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening en Energie (vast lid sinds 9 oktober 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Limburg (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (plaatsvervangend lid 20 mei 2015 - 25 mei 2019)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (vast lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening, Energie en Dierenwelzijn (vast lid 26 september 2016 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor de opvolging van het klimaatbeleid in Vlaanderen (derde ondervoorzitter 26 september 2016 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening, Energie en Dierenwelzijn (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 25 september 2016)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (vast lid 24 september 2014 - 19 mei 2015)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Bilzen op 17 juni 1971
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • OCMW-raadslid Bilzen (1 januari 2013 - 31 december 2015)
  • gemeenteraadslid Bilzen (sinds 24 januari 2019)
  • gemeenteraadslid Bilzen (1 februari 2007 - 31 december 2012)
Beroep
  • wetenschappelijk medewerker, LUC (nu UHasselt) (1994 - 1996)
  • pojectontwikkelaar sociale economie, BLM (1996 - 1997)
  • lector, PHL (nu PXL) (1997 - 2014)
  • praktijkassistent, UHasselt (2007 - 2014)
Diploma's
  • master sociale wetenschappen, VUB (2005)
  • geaggregeerde voor het hoger secundair onderwijs, Lessius (1994)
  • aanvullende studie in de internationale betrekkingen, KU Leuven (1994)
  • licentie handels- en financiële wetenschappen, UHasselt (1993)
Interesses
  • energie
  • klimaat
  • onderwijs
  • werk
  • armoede

Contact

Privé (Correspondentieadres)

Winterstraat 99
3740 BILZEN
Telefoon: +32 89 50 33 92

Kantoor

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL
GSM: +32 486 24 07 74