U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CD&V (situatie op 18 juni 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Limburg (situatie op 18 juni 2019)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën, Begroting en Justitie (plaatsvervangend lid situatie op 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Binnenlands Bestuur, Gelijke Kansen en Inburgering (plaatsvervangend lid situatie op 9 oktober 2019)
  • Commissie voor de bestrijding van gewelddadige radicalisering (plaatsvervangend lid situatie op 18 december 2019)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid situatie op 9 oktober 2019)
  • Interparlementaire Commissie voor de Nederlandse Taalunie (vast lid situatie op 9 oktober 2019)
  • Commissie ad hoc voor de Evaluatie en Verdere Uitvoering van het Vlaamse Coronabeleid (vast lid situatie op 21 oktober 2020)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Bree op 12 januari 1975
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • burgemeester Kinrooi (situatie op 1 januari 2013)
  • provincieraadslid Limburg (1 december 2006 - 17 juni 2019)
Diploma's
  • licentiaat criminologie, KULeuven (2000)
  • maatschappelijk assistent, Katholieke Hogeschool Leuven (1997)
  • maatschappelijk assistent, Katholieke Hogeschool Leuven (1997)

Contact

Privé (Correspondentieadres)

Weertersteenweg 168
3640 KINROOI

Kantoor

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL
GSM: +32 498 86 95 78