U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Groen (sinds 26 mei 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring West-Vlaanderen (sinds 26 mei 2019)
  • Bureau (secretaris sinds 18 juni 2019)
  • Uitgebreid Bureau (secretaris sinds 18 juni 2019)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid, Gezin en Armoedebestrijding (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Vlaamse Opvolgingscommissie voor de Vermogens- en Mandatenaangifte (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Binnenlands Bestuur, Gelijke Kansen en Inburgering (vast lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking en Toerisme (vast lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (vast lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (vast lid sinds 9 oktober 2019)
  • Deontologische Commissie (ondervoorzitter sinds 23 oktober 2019)
  • Deontologische Commissie (vast lid 9 oktober 2019 - 23 oktober 2019)

Meer informatie

Geboren te Waregem op 4 juni 1985
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • voorzitter Bijzonder Comité voor de Sociale Dienst Anzegem (1 januari 2019 - 11 juni 2019)
  • gemeenteraadslid Anzegem (sinds 1 januari 2013)
  • schepen Anzegem (1 januari 2013 - 11 juni 2019)
Andere functies
  • ondervoorzitter Groen (1 januari 2014 - 18 oktober 2019)
Diploma's
  • master wereldreligies en interlevensbeschouwelijke dialoog, KULeuven (2009)
  • master beleidseconomie, KULeuven (2008)
  • licentiaat politieke wetenschappen, KULeuven (2007)

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL

Privé

Kasterstraat 40
8572 ANZEGEM (KASTER)
GSM: +32 474 62 08 37