U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Vlaams Belang (situatie op 18 juni 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Vlaams-Brabant (situatie op 26 mei 2019)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (plaatsvervangend lid situatie op 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (plaatsvervangend lid situatie op 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand en Dierenwelzijn (vast lid situatie op 9 oktober 2019)
  • Commissie ad hoc voor de Evaluatie en Verdere Uitvoering van het Vlaamse Coronabeleid (vast lid situatie op 21 oktober 2020)
  • Commissie voor Onderwijs (tweede ondervoorzitter situatie op 9 oktober 2019)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Deinze op 23 mei 1962
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • provincieraadslid Vlaams-Brabant (24 november 1991 - 17 juni 2019)
Beroep
  • leraar, ministerie van Onderwijs (1985 - 2019)
  • universitair medewerker, Kamer van Volksvertegenwoordigers (2005 - 2014)
Diploma's
  • licentiaat Germaanse filologie, KULeuven (1984)
  • geaggregeerde hoger secundair onderwijs, KULeuven (1984)
Interesses
  • onderwijs
  • Vlaamse rand
  • Vlabinvest
  • volkskunst
  • energie

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL

Privé

Hof Van Obbergenstraat 2/A
1852 GRIMBERGEN (BEIGEM)
GSM: +32 486 76 07 34