U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • N-VA (situatie op 26 mei 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Vlaams-Brabant (situatie op 26 mei 2019)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (plaatsvervangend lid situatie op 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Wonen en Onroerend Erfgoed (plaatsvervangend lid situatie op 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand en Dierenwelzijn (vast lid situatie op 9 oktober 2019)
  • Vlaamse Controlecommissie voor de Verkiezingsuitgaven (vast lid situatie op 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening en Energie (tweede ondervoorzitter situatie op 9 oktober 2019)

Parlementair werk

Recente tussenkomsten

Meer informatie

Geboren te Dendermonde op 10 augustus 1977
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • schepen Opwijk (situatie op 2 januari 2013)
  • provincieraadslid Vlaams-Brabant (december 2012 - 1 juni 2014)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring Vlaams-Brabant (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • Bureaulid van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (11 oktober 2016 - 25 mei 2019)
Diploma's
  • ruimtelijk planner, Sint-Lukas Brussel (2003)
  • architect, Sint-Lucas Gent (2000)

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL

Privé

Millenniumstraat 10
1745 OPWIJK