U bent hier

Vrijdag 10 april zijn de website en de webservices niet beschikbaar

Op vrijdag 10 april zijn de website www.vlaamsparlement.be en de webservices niet beschikbaar.
Er is een technisch onderhoud van alle informaticasystemen.
De werken starten om 07:00u en duren tot 09:00u.
Om de impact van de onderhoudswerken te beperken, vindt het onderhoud ’s ochtends vroeg plaats.
Onze excuses.

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Groen (sinds 26 mei 2019)
  • Groen (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Antwerpen (sinds 26 mei 2019)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën, Begroting en Justitie (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Vlaamse Controlecommissie voor de Verkiezingsuitgaven (vast lid sinds 9 oktober 2019)
  • Vlaamse Opvolgingscommissie voor de Vermogens- en Mandatenaangifte (vast lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Wetenschap en Innovatie (eerste ondervoorzitter sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor de bestrijding van gewelddadige radicalisering (eerste ondervoorzitter sinds 18 december 2019)
  • Commissie ad hoc (plaatsvervangend lid 18 juni 2019 - 11 oktober 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Antwerpen (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Innovatie en Wetenschapsbeleid (vast lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Vlaamse Controlecommissie voor de Verkiezingsuitgaven (vast lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor de Bestrijding van Gewelddadige Radicalisering (tweede ondervoorzitter 9 november 2016 - 25 mei 2019)
  • Commissie Grensoverschrijdend Gedrag (derde ondervoorzitter 25 oktober 2017 - 27 juli 2018)
  • Commissie inzake het grensoverschrijdend gedrag in de sport (derde ondervoorzitter 21 juni 2017 - 27 oktober 2017)
  • Commissie voor de Bestrijding van Gewelddadige Radicalisering (vast lid 26 oktober 2016 - 8 november 2016)
  • Commissie voor de Bestrijding van Gewelddadige Radicalisering (plaatsvervangend lid 14 januari 2015 - 25 oktober 2016)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Antwerpen op 20 februari 1984
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • gemeenteraadslid Antwerpen (sinds 7 januari 2019)
  • lid van de districtsraad Antwerpen (8 januari 2013 - 14 september 2014)
Beroep
  • adviseur instroom allochtone studenten, KU Leuven (2010 - 2014)
Diploma's
  • bachelor sociaal werk, HUBrussel (2010)

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL