U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Open Vld (sinds 26 mei 2019)
  • Open Vld (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • Open Vld (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Vlaams-Brabant (sinds 26 mei 2019)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid, Gezin en Armoedebestrijding (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Wonen en Onroerend Erfgoed (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand en Dierenwelzijn (vast lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening en Energie (vast lid sinds 9 oktober 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Vlaams-Brabant (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening, Energie en Dierenwelzijn (vast lid 30 september 2015 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor de opvolging van het klimaatbeleid in Vlaanderen (vast lid 17 februari 2016 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Wonen, Armoedebeleid en Gelijke Kansen (eerste ondervoorzitter 30 september 2015 - 25 mei 2019)
  • Gemengde overlegcommissie Brussels Hoofdstedelijk Parlement - Vlaams Parlement (plaatsvervangend lid 11 januari 2017 - 1 januari 2018)
  • Commissie voor Wonen, Armoedebeleid en Gelijke Kansen (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 29 september 2015)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening, Energie en Dierenwelzijn (tweede ondervoorzitter 24 september 2014 - 29 september 2015)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 21 oktober 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Vlaams-Brabant (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid, Gezin en Armoedebeleid (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (plaatsvervangend lid 9 november 2011 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening en Onroerend Erfgoed (vast lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (secretaris 28 september 2009 - 8 november 2011)
  • Commissie ad hoc Jeugdzorg (plaatsvervangend lid 8 juli 2010 - 5 juli 2011)

Parlementair werk

Recente tussenkomsten

Meer informatie

Geboren te Bonheiden op 23 augustus 1979
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • gemeenteraadslid Kampenhout (sinds 1 januari 2001)
  • eerste schepen Kampenhout (sinds 3 januari 2019)
  • schepen Kampenhout (1 januari 2001 - 31 december 2012)
  • provincieraadslid Vlaams-Brabant (1 september 2008 - 1 juni 2009)
Diploma's
  • praktijkschatting, VIZO
  • management, Centrum voor Kwaliteitszorg
  • bouwkunde optie vastgoed, Hogeschool Antwerpen, Campus Mechelen (2000)
Interesses
  • ruimtelijke ordening
  • wonen en huisvesting
  • leefmilieu
  • binnenlands bestuur
  • dierenwelzijn

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL