U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Open Vld (situatie op 26 mei 2019)
  • Open Vld (25 mei 2014 - 19 januari 2017)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Vlaams-Brabant (situatie op 26 mei 2019)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën, Begroting en Justitie (plaatsvervangend lid situatie op 30 september 2020)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking en Toerisme (vast lid situatie op 30 september 2020)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Vlaams-Brabant (25 mei 2014 - 19 januari 2017)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Hasselt op 26 juni 1975
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • burgemeester Aarschot (situatie op 4 februari 2019)
  • schepen Aarschot (2 januari 2013 - 11 januari 2019)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring Leuven (13 juni 2010 - 24 mei 2014)
Andere functies
  • partijvoorzitter Open VLD (8 december 2012 - 21 mei 2020)

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Melsensstraat 34
1000 BRUSSEL
Telefoon: +32 2 549 00 20