U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • sp·a (sinds 25 mei 2014)
  • sp·a (7 juni 2009 - 12 juli 2009)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (sinds 25 mei 2014)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (vast lid sinds 24 september 2014)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (vast lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie inzake het grensoverschrijdend gedrag in de sport (vast lid 21 juni 2017 - 27 oktober 2017)
  • Commissie Grensoverschrijdend Gedrag (vast lid 25 oktober 2017 - 28 november 2017)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 17 mei 2016)
  • Commissie Grensoverschrijdend Gedrag (plaatsvervangend lid 29 november 2017 - 27 juli 2018)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (7 juni 2009 - 12 juli 2009)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Gent op 26 maart 1975
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • gemeenteraadslid Gent (sinds 1 januari 2001)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (10 juni 2007 - 29 juni 2009)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (18 mei 2003 - 11 juli 2003)
Minister
  • vice-eerste minister en minister van Begroting en Consumentenzaken (17 oktober 2005 - 20 december 2007)
  • minister van Werk (18 juli 2004 - 16 oktober 2005)
  • minister van Leefmilieu, Consumentenzaken en Duurzame Ontwikkeling (12 juli 2003 - 17 juli 2004)
  • Vlaams minister van Energie, Wonen, Steden en Sociale Economie (13 juli 2009 - 24 juli 2014)
Beroep
  • adjunct van de directie, Stad Gent (1999 - 2000)
Diploma's
  • licentiaat communicatiewetenschappen, UGent (1999)
  • kandidaat rechten, UGent (1995)

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL

Privé

Zevenbladstraat 9
9031 GENT(DRONGEN)