U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Open Vld (sinds 13 juli 2019)
  • Open Vld (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Oost-Vlaanderen (sinds 13 juli 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Oost-Vlaanderen (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (plaatsvervangend lid 22 oktober 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Wonen, Armoedebeleid en Gelijke Kansen (plaatsvervangend lid 30 september 2015 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (vast lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Wonen, Armoedebeleid en Gelijke Kansen (eerste ondervoorzitter 22 oktober 2014 - 29 september 2015)
  • Commissie voor Wonen, Armoedebeleid en Gelijke Kansen (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 21 oktober 2014)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Gent op 31 januari 1984
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • OCMW-raadslid Lebbeke (sinds 1 januari 2013)
  • gemeenteraadslid Lebbeke (sinds 3 januari 2019)
Federale mandaten
  • deelstaatsenator (11 januari 2019 - 23 mei 2019)
Beroep
  • huisarts
Diploma's
  • master na master in de huisartsgeneeskunde, VUBrussel (2012)
  • master in de geneeskunde, VUBrussel (2009)
Interesses
  • welzijn en gezondheidszorg

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL