U bent hier

Krokusreces

Het Vlaams Parlement is in reces van maandag 24 tot en met vrijdag 28 februari 2020. De commissievergaderingen en de plenaire vergadering hervatten in de week van 2 maart.

De diensten blijven bereikbaar tijdens het reces

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Open Vld (sinds 26 mei 2019)
  • Open Vld (4 mei 2016 - 31 december 2018)
  • Open Vld (15 oktober 2014 - 1 mei 2016)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring West-Vlaanderen (sinds 26 mei 2019)
  • Commissie voor Binnenlands Bestuur, Gelijke Kansen en Inburgering (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking en Toerisme (vast lid sinds 9 oktober 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring West-Vlaanderen (4 mei 2016 - 31 december 2018)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (plaatsvervangend lid 4 mei 2016 - 31 december 2018)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (plaatsvervangend lid 4 mei 2016 - 31 december 2018)
  • Commissie voor Alternatieve Financiering van Overheidsinvesteringen (plaatsvervangend lid 28 september 2016 - 31 december 2018)
  • Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Innovatie en Wetenschapsbeleid (eerste ondervoorzitter 25 januari 2017 - 31 december 2018)
  • Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Innovatie en Wetenschapsbeleid (vast lid 4 mei 2016 - 24 januari 2017)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring West-Vlaanderen (15 oktober 2014 - 1 mei 2016)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (plaatsvervangend lid 22 oktober 2014 - 1 mei 2016)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (plaatsvervangend lid 22 oktober 2014 - 1 mei 2016)
  • Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Innovatie en Wetenschapsbeleid (vast lid 22 oktober 2014 - 1 mei 2016)

Parlementair werk

Recente tussenkomsten

Verslag - Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking en Toerisme - dinsdag 18 februari 2020 14.04u

Vraag om uitleg van Jeremie Vaneeckhout aan Jan Jambon, minister-president van de Vlaamse Regering, Vlaams minister van Buitenlandse Zaken, Cultuur, ICT en Facilitair Management, over het bezoek van de minister-president aan de Hongaarse premier Orbán

Vraag om uitleg van Annick Lambrecht aan Jan Jambon, minister-president van de Vlaamse Regering, Vlaams minister van Buitenlandse Zaken, Cultuur, ICT en Facilitair Management, over het bezoek van de minister-president aan de Hongaarse premier Orbán

Vraag om uitleg van Johan Deckmyn aan Jan Jambon, minister-president van de Vlaamse Regering, Vlaams minister van Buitenlandse Zaken, Cultuur, ICT en Facilitair Management, over het bezoek van de minister-president aan Tsjechië en Hongarije

Vraag om uitleg van Orry Van de Wauwer aan Jan Jambon, minister-president van de Vlaamse Regering, Vlaams minister van Buitenlandse Zaken, Cultuur, ICT en Facilitair Management, over het bezoek van de minister-president aan Hongarije en premier Orbán

Vraag om uitleg van Joris Nachtergaele aan Jan Jambon, minister-president van de Vlaamse Regering, Vlaams minister van Buitenlandse Zaken, Cultuur, ICT en Facilitair Management, over het bezoek van de minister-president aan Tsjechië en Hongarije

Vraag om uitleg van Jos D'Haese aan Jan Jambon, minister-president van de Vlaamse Regering, Vlaams minister van Buitenlandse Zaken, Cultuur, ICT en Facilitair Management, over de ontmoeting van de minister-president met de Hongaarse premier Viktor Orbán

Vraag om uitleg van Annick Lambrecht aan Jan Jambon, minister-president van de Vlaamse Regering, Vlaams minister van Buitenlandse Zaken, Cultuur, ICT en Facilitair Management, over het bezoek van de minister-president aan Hongarije

Meer informatie

Geboren te Poperinge op 1 november 1975
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • burgemeester Ieper (sinds 1 januari 2019)
  • OCMW-raadslid Ieper (1 januari 2007 - 1 januari 2013)
  • gemeenteraadslid Ieper (sinds 2 januari 2013)
Beroep
  • zelfstandig juriste
Diploma's
  • licentie rechten, RUG (1998)

Contact

Privé (Correspondentieadres)

Poperingseweg 73
8900 IEPER

Kantoor

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL