U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • N-VA (sinds 24 februari 2017)
  • N-VA (25 mei 2014 - 11 oktober 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (sinds 24 februari 2017)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (vast lid sinds 8 maart 2017)
  • Commissie inzake het grensoverschrijdend gedrag in de sport (vast lid sinds 21 juni 2017)
  • Commissie Grensoverschrijdend Gedrag (vast lid sinds 25 oktober 2017)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking, Toerisme en Onroerend Erfgoed (plaatsvervangend lid sinds 8 maart 2017)
  • Commissie voor Wonen, Armoedebeleid en Gelijke Kansen (plaatsvervangend lid sinds 8 maart 2017)
  • Commissie voor alternatieve financiering van overheidsinvesteringen (plaatsvervangend lid sinds 8 maart 2017)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (25 mei 2014 - 10 oktober 2014)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (vast lid 24 september 2014 - 10 oktober 2014)
  • Commissie voor Wonen, Armoedebeleid en Gelijke Kansen (vast lid 24 september 2014 - 10 oktober 2014)
  • Deontologische Commissie (vast lid 24 september 2014 - 10 oktober 2014)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking, Toerisme en Onroerend Erfgoed (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 10 oktober 2014)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Gent op 6 februari 1968
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • OCMW-raadslid Gent (1 januari 2007 - 1 januari 2008)
  • gemeenteraadslid Gent (sinds 1 januari 2012)
Federale mandaten
  • deelstaatsenator (3 juli 2014 - 10 oktober 2014)
  • rechtstreeks verkozen senator (13 juni 2010 - 24 mei 2014)
Minister
  • staatssecretaris voor Armoedebestrijding, Gelijke Kansen, Personen met een beperking, en Wetenschapsbeleid, belast met Grote Steden (27 mei 2015 - 23 februari 2017)
  • staatssecretaris voor Armoedebestrijding, Gelijke Kansen, Personen met een beperking, Bestrijding van de fiscale fraude, en Wetenschapsbeleid (11 oktober 2014 - 26 mei 2015)
Beroep
  • Gynaecoloog, specialist prenatale echografie en diagnostiek, UZ Gent (2009 - 2012)
  • Gynaecoloog, specialist prenatale echografie en diagnostiek, AZ St-Lucas Gent (2008 - 2009)
  • Gynaecoloog, specialist prenatale echografie en diagnostiek, UZ Brussel (2003 - 2007)
  • Fellow Prenatal Ultrasound Perinatology Research Branch, Detroit Michigan University, USA (2002 - 2003)
  • Gynaecoloog, specialist prenatale echografie en diagnostiek, UZ Brussel (2000 - 2002)
Diploma's
  • Algemeen management voor artsen-specialisten, EHSAL (2007)
  • Vlerick Business School (2005)
  • Geneesheer-specialist in de Gynaecologie-verloskunde, VUBrussel (2000)
  • Arts, VUBrussel (1995)
Interesses
  • welzijnszorg
  • gezondheidszorg
  • gelijke kansen - ontwikkelingssamenwerking, millenniumdoelstellingen

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1011 BRUSSEL

Privé

Stormvogelstraat 20
9000 GENT
Fax: +32 9 329 47 61
GSM: +32 476 95 22 63