U bent hier

Vrijdag 10 april zijn de website en de webservices niet beschikbaar

Op vrijdag 10 april zijn de website www.vlaamsparlement.be en de webservices niet beschikbaar.
Er is een technisch onderhoud van alle informaticasystemen.
De werken starten om 07:00u en duren tot 09:00u.
Om de impact van de onderhoudswerken te beperken, vindt het onderhoud ’s ochtends vroeg plaats.
Onze excuses.

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Groen (sinds 26 mei 2019)
  • Groen (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • Groen (12 januari 2012 - 24 mei 2014)
  • Groen! (7 juni 2009 - 11 januari 2012)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Oost-Vlaanderen (sinds 26 mei 2019)
  • Commissie voor de bestrijding van gewelddadige radicalisering (plaatsvervangend lid sinds 18 december 2019)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (voorzitter sinds 9 oktober 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Oost-Vlaanderen (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Vlaamse Opvolgingscommissie voor de Vermogens- en Mandatenaangifte (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening, Energie en Dierenwelzijn (plaatsvervangend lid 26 september 2016 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor de Bestrijding van Gewelddadige Radicalisering (plaatsvervangend lid 26 oktober 2016 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Gemengde Overlegcommissie Vlaams Parlement - Raad van de Franse Gemeenschapscommissie (vast lid 9 januari 2019 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor de Bestrijding van Gewelddadige Radicalisering (tweede ondervoorzitter 14 januari 2015 - 25 oktober 2016)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Oost-Vlaanderen (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Uitgebreid Bureau (fractievoorzitter, lid 26 november 2012 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Economie, Economisch Overheidsinstrumentarium, Innovatie, Wetenschapsbeleid, Werk en Sociale Economie (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Onderwijs en Gelijke Kansen (vast lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (vast lid 23 januari 2013 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (vast lid 23 januari 2013 - 24 mei 2014)
  • Vlaamse Controlecommissie voor de Verkiezingsuitgaven (vast lid 23 januari 2013 - 24 mei 2014)
  • Vlaamse Opvolgingscommissie voor de Vermogens- en Mandatenaangifte (vast lid 23 januari 2013 - 24 mei 2014)
  • Commissie ad hoc Jeugdzorg (plaatsvervangend lid 8 juli 2010 - 5 juli 2011)
  • Commissie ad hoc Hoger Onderwijs (vast lid 24 februari 2010 - 8 juli 2010)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Gent op 3 september 1975
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • gemeenteraadslid Oudenaarde (sinds 2 januari 2007)
Federale mandaten
  • deelstaatsenator (3 juli 2014 - 23 mei 2019)
Beroep
  • communicatiemedewerker, British Council (1999 - 2004)
  • provinciaal medewerker, Groen! (2004 - 2007)
  • beleidsmedewerker, Groen! (2007 - 2009)
Diploma's
  • MA Literature/Philosophy, Univ. Warwick (1998)
  • BA Literature/Philosophy, Univ. Essex (1997)
Interesses
  • onderwijs
  • algemeen beleid en financiën
  • jeugd, gelijke kansen
  • streekdossiers
  • cultuur en diversiteit

Contact

Privé (Correspondentieadres)

Jacob Lacopsstraat 33
9700 OUDENAARDE

Kantoor

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL