U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Groen (situatie op 18 juni 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Brussel-Hoofdstad (situatie op 26 mei 2019)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (plaatsvervangend lid situatie op 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Binnenlands Bestuur, Gelijke Kansen en Inburgering (plaatsvervangend lid situatie op 25 november 2020)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid, Gezin en Armoedebestrijding (plaatsvervangend lid situatie op 25 november 2020)
  • Commissie voor de bestrijding van gewelddadige radicalisering (vast lid situatie op 18 december 2019)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën, Begroting en Justitie (vast lid situatie op 25 november 2020)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën, Begroting en Justitie (plaatsvervangend lid 9 oktober 2019 - 25 november 2020)
  • Commissie voor Binnenlands Bestuur, Gelijke Kansen en Inburgering (vast lid 9 oktober 2019 - 25 november 2020)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid, Gezin en Armoedebestrijding (vast lid 9 oktober 2019 - 25 november 2020)
  • Commissie ad hoc voor de Evaluatie en Verdere Uitvoering van het Vlaamse Coronabeleid (vast lid 3 juni 2020 - 25 november 2020)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Anderlecht (Brussel) op 26 september 1977
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • deelstaatsenator (situatie op 13 november 2020)

Contact