U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • N-VA (sinds 26 mei 2019)
  • N-VA (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring West-Vlaanderen (sinds 26 mei 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring West-Vlaanderen (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (vast lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (vast lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking, Toerisme en Onroerend Erfgoed (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Knokke op 14 december 1969
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • OCMW-raadslid Knokke-Heist (5 januari 2006 - 31 december 2012)
  • gemeenteraadslid Knokke-Heist (sinds 1 januari 2013)
Federale mandaten
  • deelstaatsenator (3 juli 2014 - 23 mei 2019)
  • volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (8 november 2012 - 24 mei 2014)
Diploma's
  • Regentes Frans-geschiedenis-economie, Sint-Andreasinstituut Brugge (1991)

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL

Privé

Cipressenstraat 24
8300 KNOKKE-HEIST(KNOKKE)
Telefoon: +32 50 60 18 48
GSM: +32 476 54 06 84