U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • sp·a (sinds 25 mei 2014)
  • sp·a (7 juni 2009 - 5 juli 2010)
  • sp·a-spirit (6 juli 2004 - 31 december 2007)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (sinds 25 mei 2014)
  • Bureau (vierde ondervoorzitter sinds 22 september 2014)
  • Uitgebreid Bureau (vierde ondervoorzitter sinds 22 september 2014)
  • Commissie voor Onderwijs (tweede ondervoorzitter sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (vierde ondervoorzitter sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor de bestrijding van gewelddadige radicalisering (plaatsvervangend lid sinds 14 januari 2015)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking, Toerisme en Onroerend Erfgoed (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 29 september 2015)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (7 juni 2009 - 5 juli 2010)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 6 juli 2010)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (6 juli 2004 - 31 december 2007)
  • Uitgebreid Bureau (fractievoorzitter, lid 22 juli 2004 - 6 november 2007)
  • Commissie ad hoc (vast lid 22 juli 2004 - 27 september 2004)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (vast lid 27 september 2004 - 13 november 2007)
  • Commissie voor Economie, Werk en Sociale Economie (vast lid 27 september 2004 - 31 mei 2005)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (vast lid 27 september 2004 - 13 november 2007)
  • Commissie voor Wonen, Stedelijk Beleid, Inburgering en Gelijke Kansen (vast lid 27 september 2004 - 31 december 2007)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 31 december 2007)
  • Vlaamse Controlecommissie voor de Verkiezingsuitgaven (plaatsvervangend lid 27 september 2004 - 31 december 2007)
  • Commissie voor Economie, Werk en Sociale Economie (plaatsvervangend lid 1 juni 2005 - 31 december 2007)
  • Vlaamse Opvolgingscommissie voor de Vermogens- en Mandatenaangifte (plaatsvervangend lid 15 juni 2005 - 31 december 2007)
  • Commissie Energiearmoede (plaatsvervangend lid 5 oktober 2005 - 31 december 2007)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 14 november 2007 - 31 december 2007)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (plaatsvervangend lid 14 november 2007 - 31 december 2007)

Parlementair werk

Recente tussenkomsten

Meer informatie

Geboren te Sint-Truiden op 21 augustus 1975
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • gemeenteraadslid Mechelen (sinds 1 januari 2007)
  • gemeenteraadslid Sint-Truiden (1 januari 2001 - 31 december 2003)
  • eerste schepen Mechelen (1 januari 2007 - 31 december 2012)
  • schepen Sint-Truiden (1 januari 2001 - 31 december 2003)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (13 juni 2010 - 24 mei 2014)
  • gecoöpteerd senator (19 juni 2003 - 5 juli 2004)
Andere functies
  • partijvoorzitter sp.a (21 oktober 2007 - 17 september 2011)
  • partijvoorzitter ad interim sp.a (26 mei 2005 - 14 oktober 2005)
  • ondervoorzitster sp.a (1 januari 2003 - 1 januari 2005)
  • voorzitter Jongsocialisten/Animo (1 januari 1998 - 1 januari 2003)
Diploma's
  • licentie politieke en sociale wetenschappen, KU Leuven (1998)