U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Groen (sinds 26 mei 2019)
  • Groen (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • Groen (9 januari 2013 - 24 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Oost-Vlaanderen (sinds 26 mei 2019)
  • Uitgebreid Bureau (fractievoorzitter, lid sinds 18 juni 2019)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën, Begroting en Justitie (vast lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (vast lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (vast lid sinds 9 oktober 2019)
  • Deontologische Commissie (vast lid sinds 9 oktober 2019)
  • Vlaamse Controlecommissie voor de Verkiezingsuitgaven (vast lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie ad hoc (vast lid 18 juni 2019 - 11 oktober 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Oost-Vlaanderen (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • Uitgebreid Bureau (fractievoorzitter, lid 25 juni 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor de opvolging van het klimaatbeleid in Vlaanderen (plaatsvervangend lid 17 februari 2016 - 25 mei 2019)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (plaatsvervangend lid 26 september 2016 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (vast lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (vast lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor alternatieve financiering van overheidsinvesteringen (vast lid 28 september 2016 - 25 mei 2019)
  • Gemengde overlegcommissie Brussels Hoofdstedelijk Parlement - Vlaams Parlement (vast lid 11 januari 2017 - 1 januari 2018)
  • Commissie ad hoc (vast lid 26 juli 2014 - 23 september 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Oost-Vlaanderen (9 januari 2013 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Economie, Economisch Overheidsinstrumentarium, Innovatie, Wetenschapsbeleid, Werk en Sociale Economie (vast lid 23 januari 2013 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (vast lid 23 januari 2013 - 24 mei 2014)

Parlementair werk

Recente tussenkomsten

Meer informatie

Geboren te Sint-Niklaas op 12 mei 1973
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • gemeenteraadslid Lokeren (sinds 1 januari 2007)
Andere functies
  • ondervoorzitter Groen (1 januari 2009 - 1 januari 2013)
  • kabinetsmedewerker Vlaams minister Wivina Demeester (1 januari 1997 - 1 januari 1998)
Beroep
  • archivaris, Rijksarchief Beveren (1996 - 1997)
  • onderzoeksassistent, departement Geschiedenis Ufsia Antwerpen (1998 - 2001)
  • cultuurbeleidscoördinator en directeur, cultureel centrum De Fabriek (Sint-Lievens-Houtem) (2001 - 2003)
  • stafmedewerker, VCV, later FARO - Vlaams Steunpunt voor Cultureel Erfgoed (2003 - 2009)
  • docent cultuurbeschouwing, Toneelacademie Maastricht (2005 - 2007)
Diploma's
  • postgraduaat kunst- en cultuurmanagement, Hogeschool Gent (2001)
  • licentie geschiedenis, Universiteit Gent (1996)
Interesses
  • mobiliteit
  • armoede
  • begroting en financiën
  • publiek-private samenwerking (PPS) en alternatieve financiering

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL

Privé

Oosteindeken 23
9160 LOKEREN
Telefoon: +32 9 348 73 03
GSM: +32 498 24 09 94