U bent hier

Zaterdag 16 februari zijn de website en de webservices niet beschikbaar

Op zaterdag 16 februari zijn de website www.vlaamsparlement.be en de webservices niet beschikbaar.
Er is een technisch onderhoud van alle informaticasystemen.
De werken starten om 09:00u en duren waarschijnlijk de hele dag.
Om de impact van de onderhoudswerken te beperken, is dit op een zaterdag ingepland.
Onze excuses.

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CD&V (sinds 25 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (sinds 25 mei 2014)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (tweede ondervoorzitter sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Bestuurszaken, Binnenlands Bestuur, Inburgering en Stedenbeleid (vast lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor alternatieve financiering van overheidsinvesteringen (vast lid sinds 28 september 2016)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening, Energie en Dierenwelzijn (plaatsvervangend lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor de opvolging van het klimaatbeleid in Vlaanderen (plaatsvervangend lid sinds 17 februari 2016)
  • Commissie ad hoc (plaatsvervangend lid 26 juli 2014 - 23 september 2014)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Izegem op 29 oktober 1972
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • burgemeester Ledegem (sinds 1 januari 2007)
  • gemeenteraadslid Ledegem (sinds 1 januari 2001)
Beroep
  • Consulent (parttime), Boerenbond (2007 - 2014)
  • Provinciaal verantwoordelijke, Boerenbond en Landelijke Gilden West-Vlaanderen (1998 - 2006)
  • Landbouwconsulent, Boerenbond (1995 - 1998)
  • Technisch commercieel vertegenwoordiger, Versele-Laga (1994 - 1995)
Diploma's
  • Industrieel ingenieur landbouw, CTL Gent (1994)

Contact

Privé (Correspondentieadres)

Kapelstraat 7
8880 LEDEGEM
Telefoon: +32 56 50 27 47

Kantoor

Leuvensweg 86
1000 BRUSSEL
GSM: +32 477 76 20 50