U bent hier

Dinsdag 25 februari zijn de website en de webservices niet beschikbaar

Op dinsdag 25 februari zijn de website www.vlaamsparlement.be en de webservices niet beschikbaar.
Er is een technisch onderhoud van alle informaticasystemen.
De werken starten om 09:00u en duren waarschijnlijk de hele dag.
Om de impact van de onderhoudswerken te beperken, is dit in het krokusreces ingepland.
Onze excuses.

Ann De Martelaer

Vlaams Volksvertegenwoordiger: Ann De Martelaer

Geïnteresseerd in alle initiatieven van Ann De Martelaer?

Blijf op de hoogte van nieuwe initiatieven van Ann De Martelaer

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Groen (sinds 26 mei 2019)
  • Groen! (17 november 2003 - 12 juni 2004)
  • AGALEV (13 juli 1999 - 16 november 2003)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Vlaams-Brabant (sinds 26 mei 2019)
  • Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Wetenschap en Innovatie (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Wonen en Onroerend Erfgoed (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid, Gezin en Armoedebestrijding (vast lid sinds 9 oktober 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Leuven (13 juli 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Huisvesting en Stedelijk Beleid (plaatsvervangend lid 3 juni 2003 - 13 juni 2004)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gelijke Kansen (plaatsvervangend lid 27 september 1999 - 12 juni 2004)
  • Subcommissie voor Financiën en Begroting (lid 19 oktober 1999 - 12 juni 2004)
  • Commissie ad hoc Milieu en Gezondheid (plaatsvervangend lid 21 december 2000 - 27 juni 2001)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Kimpangu (Congo) op 20 november 1959
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • gemeenteraadslid Lubbeek (1 januari 2006 - 31 december 2012)
  • gemeenteraadslid Lubbeek (1 januari 1995 - 1 januari 1999)
  • provincieraadslid (8 november 2016 - 1 oktober 2018)
Diploma's
  • postgraduaat diversiteitsmanagement, KULeuven (2011)
  • maatschappelijk assistent - algemeen maatschappelijk werk, Stedelijk Hoger Instituut Sociale Studies Gent (1981)

Contact

Privé (Correspondentieadres)

Langelostraat 81
3212 LUBBEEK (PELLENBERG)
Telefoon: +32 16 26 07 46

Kantoor

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL