U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • N-VA (sinds 26 mei 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Vlaams-Brabant (sinds 26 mei 2019)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid, Gezin en Armoedebestrijding (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand en Dierenwelzijn (vast lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Wetenschap en Innovatie (vast lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Wonen en Onroerend Erfgoed (vast lid sinds 9 oktober 2019)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (vast lid sinds 9 oktober 2019)
  • Vlaamse Controlecommissie voor de Vermogens- en Mandatenaangifte (vast lid sinds 9 oktober 2019)

Parlementair werk

Recent ingediende documenten

Er is geen online informatie beschikbaar, voor meer informatie kunt u contact opnemen met archief@vlaamsparlement.be

Recente tussenkomsten

Er is geen online informatie beschikbaar, voor meer informatie kunt u contact opnemen met archief@vlaamsparlement.be

Meer informatie

Geboren te Hasselt op 19 november 1981
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • OCMW-raadslid Scherpenheuvel-Zichem (sinds 2 januari 2019)
  • gemeenteraadslid Scherpenheuvel-Zichem (sinds 2 januari 2013)
  • lid van de politieraad Politiezone Demerdal-DSZ (sinds 2 januari 2019)
Federale mandaten
  • deelstaatsenator (sinds 4 juli 2019)

Contact